НАК "Нафтогаз України" створив мережу власних АЗС


НАК "Нафтогаз України" створив мережу власних АЗС

Сьогодні, 5 грудня, начальник управління з переробки дочірньої НАК "Нафтогаз України" компанії "Укргазвидобування" Олександр Кокаров повідомив, що "Нафтогаз України" почала продаж нафтопродуктів із власних автозаправних станцій (АЗС).

За словами Олександра Кокарова, компанія ввела в експлуатацію 5 АЗС у Харківській області, що дозволяє компанії сконцентрувати у своїй структурі повний цикл робіт, починаючи від розвідки, видобутки і переробки вуглеводнів до реалізації кінцевому споживачеві продуктів нафтопереробки.

Найближчим часом "Нафтогаз України" підготує до експлуатації ще 9 АЗС, а в майбутньому планується розширити мережу до 100 станцій. Пріоритетними регіонами для подальшого будівництва АЗС є Полтавська і Харківська області. На АЗС "Нафтогазу України" будуть продаватися нафтопродукти Шебелинського газопереробного заводу (Харківська область).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua