Бойко: RosUkrEnergo і "УкрГаз-Енерго" сьогодні підпишуть документи про умови постачання газу в Україну на 2008 р.


Бойко: RosUkrEnergo і "УкрГаз-Енерго" сьогодні підпишуть документи про умови постачання газу в Україну на 2008 р.

RosUkrEnergo AG (Швейцарія) і ЗАТ "УкрГаз-Енерго" (Київ) сьогодні мають підписати доповнення до договору на постачання природного газу, що визначає умови постачання палива в Україну в 2008 році, зокрема, ціну на рівні $179,5 за 1 тис. куб. м, повідомив міністр палива та енергетики України Юрій Бойко.

"Ціна буде підписана сьогодні", - сказав він журналістам у Києві в середу.

Глава Мінпаливенерго підкреслив, що погоджена сторонами ціна на природний газ є "комфортною для України, з огляду на жорстку конкуренцію на світових ринках енергоносіїв".

Підвищення ціни на природний газ, що поставляється в Україну, з нинішніх $130 до $179,5 за 1 тис. куб. м, на думку Бойка, не зробить украй негативного впливу на хімічну промисловість, рентабельність якої останнім часом становить порядку 20%.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи буде держава підвищувати ціни на природний газ, що добувається на території України, слідом за подорожчанням імпортованого палива, він сказав: "Україна буде чітко додержуватися ринкових тенденцій і при цьому враховувати питання захисту національної економіки".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua