АМК України дозволив Providence купити "Волю-Кабель"


АМК України дозволив Providence купити "Волю-Кабель"

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив компанії P6 Kyiv Cable Ltd із групи Providence під управлінням Providence Equity Partners, одній з найбільших у світі і спеціалізованій на інвестиціях у медіа, телекомунікації, розваги та інформаційні технології, придбати більше 50% в Aquorn Holding Limited (Кіпр), що володіє ЗАТ "Воля-Кабель" - найбільшим кабельним оператором України.

Про це говориться в повідомленні АМКУ в п'ятницю.

У компанії "Воля-Кабель" і керуючій нею інвестгрупі "Сигма", що є українським партнером приватної міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer, агентству "Інтерфакс-Україна" не змогли підтвердити або спростувати цю інформацію у зв'язку з відсутністю керівництва.

"Воля-Кабель" почала діяльність в 2000 році, після того як "Сигма" купила двох провідних київських операторів кабельного телебачення - "ІВК" і "КТМ". На початок 2007 року вона обслуговувала 430 тис. абонентів аналогового телебачення і по 100 тис. - цифрового телебачення та Інтернету.

Її чистий дохід від реалізації товарів і послуг в 2006 році збільшився на 66,4% - до 165,9 млн грн, чистий прибуток - в 2,6 рази, до 11,578 млн грн. "Воля-Кабель" заявила про намір інвестувати в розвиток мережі цього року до $28,5 млн.

Про бажання придбати "Волю-Кабель" у жовтні заявила російська АФК "Система". За словами її президента Олександра Гончарука, українська сторона просила за "Волю" від $300 млн до $500 млн.

Providence Equity Partners заснована в 1989 році. За цей час вона інвестувала в більш ніж 100 компаній, у цей час під її управлінням перебуває біля $21 млрд акціонерного капіталу. Шостий фонд - Providence Equity Partners VI - був закритий в 2007 році в розмірі $12 млрд і є найбільшим фондом приватних інвестицій у цьому секторі. Providence готова інвестувати в проекти вартістю від $250 млн до $2,5 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ВОЛЯ.com
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua