Київ вирішив створити мережу продмагазинів для ветеранів


Київ вирішив створити мережу продмагазинів для ветеранів

Київська міська державна адміністрація вирішила створити мережу продовольчих магазинів для обслуговування ветеранів війни й учасників воєнних дій.

Про це сказано в розпорядженні Київміськадміністрації, текст якого мають Українські Новини.

Із цією метою міськадміністрація доручила райдержадміністраціям визначити ці магазини або відділи торгівлі й закріпити за ними пільговиків, які зможуть купувати в них продтовари першої необхідності з торговельною надбавкою, що не перевищує 10% від оптової ціни виробника.

При цьому райдержадміністрації повинні компенсувати магазинам, задіяним у мережі, вартість оренди приміщень, плату за землю й інші витрати.

У свою чергу, Київміськадміністрація вирішила звернутися до керівництва великих торговельних мереж Києва, у тому числі - компаній "Фуршет", "Перехрестя", "Патерсон", "Караван", "Край", "Фоззі", "Білла", "Квіза-Трейд" із проханням представити ветеранам дисконтні карти зі знижкою на продукти від 5 до 10%.

Крім того, міськадміністрація вирішила звернутися до підприємств харчової промисловості із проханням поставляти продукцію магазинам, що обслуговують ветеранів, без передоплати й зі знижкою від оптово-відпускної ціни.

Як повідомляло агентство, раніше Київміськадміністрація мала намір створити мережу комунальних продмагазинів для малозабезпечених городян з розрахунку мінімум по 2 таких магазини в кожному з 10 районів міста.

Планувалося, що в них малозабезпечені кияни зможуть за пільговими цінами купити продтовари першої необхідності: овочі, фрукти, морожену рибу, м'ясні й рибні консерви, макарони, крупи, борошно, тваринне масло й олію, цукор, чай.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua