Будьте уважні: фальшиві діаманти хлинули на ринок


Будьте уважні: фальшиві діаманти хлинули на ринок

Новий вид підробки під діаманти. Жінки, будьте пильні. Компанія Charles & Colvard, провідний у світі виробник ювелірних кристалів карбіду кремнію за назвою "муассаніт", запустила в торгівлю нову версію їх найвідомішого круглого "діамантового" огранювання. Таким чином, штучні кристали іншої, ніж алмаз, речовини піддавалися огранюванню на зразок діамантів.

Ювелірні вироби під коректною назвою " Імператорський муассаніт" будуть поширюватися компанією Helzberg Diamonds.

Нова колекція включає перстені, сережки і підвіски роздрібною ціною від $450 до $4600 за виріб. Особливістю муассаніту є те, що його не відрізняє "Алмазний тестер" - прилад для відбраковування підробок під діаманти, таких як фіаніт або циркон.

На такий хід фірму Charles & Colvard, очевидно, спонукали хронічні збитки. Більше року вона чесно просувала на ювелірний ринок свій муассаніт, у відповідності з усіма законами про захист прав споживачів прямо кажучи про синтетичну природу кристалів. Однак ринок в'яло реагував на появу чергових підробок під діаманти. В II кварталі 2007 року продажі впали на 11%, а прибуток - на 50%.

Довідка: Незвична назва "муассаніт" походить від імені знаменитого французького хіміка Анрі Муассана (1852-1907). Саме він в 1904 виявив у метеориті, привезеному з каньйону Діабло в штаті Арізона, темно-зелений мінерал, що представляє собою карбід кремнію Si.

Цей мінерал на честь ученого назвали муассанітом.

В 1906 році Мауссан одержав Нобелівську премію з хімії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua