Затримано фальшивомонетника, що друкував купюри 100, 200 і 500 грн


Затримано фальшивомонетника, що друкував купюри 100, 200 і 500 грн

У Запоріжжі затриманий фальшивомонетник, що виготовляв купюри номіналом 100, 200 і 500 гривень.

Як повідомили УНІАН у центрі громадських зв'язків УМВС України в Запорізькій області, 34-річного чоловіка затримали під час оперативно-розшукових заходів, що проводилися за заявами громадян про появу в обігу підроблених грошових знаків.

"У жовтні співробітники держслужби з боротьби з економічною злочинністю одержали інформацію про те, що в обігу з'явилися підроблені 500-гривневі банкноти. У результаті роботи з виявлення джерела надходження фальшивок було встановлено, що виготовленням підроблених грошових знаків за місцем проживання займається 34-річний місцевий житель. 20 листопада фальшивомонетник був затриманий", - розповіли в ЦВС, відзначивши, що під час обшуку в зловмисника були знайдені підроблені банкноти номіналом 100 і 500 грн.. а так само "значна кількість заготівок купюр вартістю 100, 200 і 500 грн.

За даними ЦВС, на сьогоднішній день проти затриманого порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України - "Виготовлення, зберігання і збут підроблених грошей". Як покарання дана стаття передбачає позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua