Керівництво "Дніпрогазу" звинувачують в недбалості. Їм світить до 5 років


Керівництво "Дніпрогазу" звинувачують в недбалості. Їм світить до 5 років

Прокуратура висунула обвинувачення генеральному директорові підприємства Ігореві Іванкову, його першому заступникові Максиму Сорокіну і головному інженерові Сергію Бачуріну за фактом вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську 13 жовтня.

На даний момент виконані всі необхідні слідчі дії і завершено слідство у кримінальній справі. Після ознайомлення потерпілих, обвинувачуваних та їхніх захисників з матеріалами справи, вона буде спрямована в суду для розгляду, власне кажучи.

Обвинувачуваним у службовій недбалості, що спричинила важкі наслідки, загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до 3 років і зі штрафом від 100 до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, що 13 жовтня в Дніпропетровську відбувся вибух побутового газу в 10-поверховому будинку, у результаті якого загинули 23 людини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

В Контексті Finance.ua
Опитування