Тулуб: Пожежа на шахті ім. Засядько триває


Тулуб: Пожежа на шахті ім. Засядько триває

Пожежа на шахті ім. Засядько триває, у зоні поразки, на думку фахівців, знаходяться 8 гірників.

Про це сьогодні повідомив журналістам міністр вугільної промисловості Сергій Тулуб.

"Шанси знайти тих, хто залишився - це складне питання... Про це сповіщено родини", - сказав він. Якщо тіла гірників не будуть знайдені, вони можуть бути визнані загиблим рішенням суду.

У цей час у шахті працює 6 відділень гірничо-рятувальників, у найближчі 2-2,5 доби на ділянці, де спостерігається пожежа, будуть зведені перемички, щоб погасити полум'я. Розшукові роботи будуть продовжені в інших виробленнях.

У той же час міністр повідомив, що попередні версії щодо причин вибуху на шахті ім. Засядько будуть названі 22 листопада, а остаточне рішення не буде прийнято, поки не будуть вивчені всі версії.

В Україні налічується 30 шахт, де вугілля добувається на обріях глибше 1 км, тому необхідно відповісти на всі питання, щоб визначитися з подальшою долею таких шахт, відзначив міністр.

Тулуб також повідомив, що станом на 18:00 21 листопада на поверхню підняті тіла 89 жертв вибуху, з яких опізнані 87. Відповідно до висновків експертів, причина смерті 63 гірників - отруєння вигарним газом.

Нагадаємо, 18 листопада о 3:11 на донецькому орендному підприємстві "Шахта ім. Засядько" на обрії 1078 м відбувся вибух метано-повітряної суміші. Усього в шахті працювало 457 гірників.

З 19 по 21 листопада включно в Донецькій області оголошена жалоба у зв'язку із трагедією на шахті ім.Засядько. 20 листопада в Україні був загальнонаціональний День жалоби.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua