Високопоставленого податківця засудили до 5 років тюрми


Високопоставленого податківця засудили до 5 років тюрми

Київський апеляційний суд присудив до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна головного державного податкового ревізора-інспектора Києва.

Інспектора обвинуватили в одержанні від керівника комерційного банку хабара в розмірі $10 тис за складання акту документальної перевірки цього банку без зазначення порушень податкового законодавства.

До апеляції справа дійшла через те, що, як повідомляє прокурор Києва, судом першої інстанції хабарниця була присуджена тільки на умовний термін покарання.

Київська прокуратура внесла апеляцію щодо м'якості призначеного покарання, за результатами розгляду якої дане рішення суду було скасовано і винесено новий вирок, що передбачає набагато більш жорстке покарання.

Нагадаємо, що 16 листопада за хабарництво в розмірі $200 прокуратурою Голосіївського району Києва була порушено кримінальна справа відносно головного фахівця Головного управління з питань захисту прав споживачів Київської міської адміністрації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування