В Україну незаконно ввозять тисячі автомобілів


В Україну незаконно ввозять тисячі автомобілів

Під час перевірки працівники Державної митної служби встановили, що за 2005-2006 роки одна з українських фірм незаконно ввезла в країну 1 950 автомобілів.

Державна митна служба повідомляє, що на початку жовтня нинішнього року Центральна регіональна митниця порушила кримінальну справу за фактом незаконного ввозу 18 автомобілів на суму 0,7 млн гривень на адресу однієї з українських фірм із приховуванням від митного контролю. Документи, які підозрювані надали правоохоронцям, містили неправдиві дані щодо вартості і відправника товару транспортних засобів.

Під час ж додатково проведеної перевірки виявилося, що за тією ж схемою та ж фірма за 2005-2006 роки незаконно ввезла в країну ще 1 950 автомобілів на суму близько 50,5 млн гривень.

За цим фактом Центральна регіональна митниця склала протокол про порушення митних правил за ст. 352 Митного кодексу України ("Дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України із приховуванням від митного контролю").

Матеріали, отримані в ході додаткової перевірки, будуть приєднані до вищезгаданої кримінальної справи, - повідомляє Державна митна служба.

Нагадаємо, що останнє голосне викриття контрабандистів Держмитниця здійснила в серпні цього року, розкривши незаконну зовнішньоекономічну операцію ввезення в країну фармацевтичних препаратів на загальну суму понад 3 млн гривень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua