0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Глава ПриватБанку заперечує покупку австралійського заводу


Глава ПриватБанку заперечує покупку австралійського заводу

Компанія Palmary, що бореться за покупку австралійської компанії з видобутку марганцевої руди Consolidated Minerals (CSM), і її власник Геннадій Боголюбов не мають частки в акціях CSM, які придбали пов'язані з Україною Torbock Holdings Limited (Torbock), Wadless Holdings Limited (Wadless), Trekin Investments Limited (Trekin) і Almanzar Holdings Limited (Almanzar) (всі - Кіпр).

Як говориться в повідомленні Palmary, вона вважає, що зазначені компанії належать українським фондовим брокерам, які тримають акції для деяких клієнтів.

"Це загальна для бізнес практика в Україні, що вибір кастодіана звичайно визначається брокером", - відзначає Palmary.

Компанія підкреслила, що підтримує спроби CSM визначити кінцевих власників акцій, які стоять за зазначеними кіпрськими компаніями, ініціювала дискусії з Австралійською комісією з коштовних паперів та інвестицій (ASIC) і Takeovers Panel про можливості тимчасово заморозити ці акції і готова співробітничати із цими органами для прояснення цієї справи.

Як повідомлялося, наприкінці жовтня у реєстрі CSM був зареєстрований номінальний власник ANZ Nominees Limited з 17,7% всіх акцій, тоді як в Palmary - 14,29%, Pallinghurst - 6,85%.

Потім ASIC з посиланням на дані ІНГ Банк Україна повідомила, що зареєстровані на ANZ Nominees Limited акції належать, зокрема, Torbock (3%), Wadless (близько 4,63%), Trekin (4,77%) і Almanzar (2,97%).

Крім того, у числі цих 17,7% виявилися ще й близько 1,1% Palmary, хоча компанія підкреслила, що вони входять до складу раніше задекларованих 14,29%.

За даними Комісії з коштовних паперів США (SEC), через компанії Torbock і Wadless другий великий співвласник Приватбанку Ігор Коломойський опосередковано купив влітку цього року акції Central European Media Enterprises Ltd, співвласника українського телеканала 1+1.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування