Підведено підсумки конкурсу інноваційних проектів філією ВАТ "Кредитпромбанк" — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підведено підсумки конкурсу інноваційних проектів філією ВАТ "Кредитпромбанк"

Фондовий ринок
388
У приміщенні Херсонської філії ВАТ «Кредитпромбанк» відбулося урочисте вручення грошових премій і дипломів переможцям конкурсу інноваційних проектів у сфері середнього і малого бізнесу, спрямованих на розвиток економіки Херсонської області.
Конкурс інноваційних проектів був організований Херсонською філією ВАТ «Кредитпромбанк» за підтримки Херсонської облдержадміністрації, Херсонського державного технічного університету й інших організацій. Ціль конкурсу – заохочення і підтримка починань представників середнього і малого бізнесу.
ВАТ "Кредитпромбанк" упевнений, що в Україні середній і малий бізнес у недалекому майбутньому стане важливою ланкою економічної системи країни. Тому ВАТ "Кредитпромбанк" у рамках цього конкурсу вирішив не тільки вручити премії і дипломи переможцям конкурсу, але і надати фінансування найбільш цікавим і корисним для економіки Херсонської області проектам.
Премії і дипломи переможцям вручали керуючий Херсонською філією, член Правління ВАТ «Кредитпромбанк» Белобров Б.Д., заступник Голови Херсонської облдержадміністрації з питань промисловості, енергетики, транспорту і зв'язку Котенков В.М., ректор Херсонського державного технічного університету, доктор технічних наук, професор Бардачев Ю.Н.
Керівництво ВАТ «Кредитпромбанк» і, зокрема, керуючий Херсонською філією, член Правління Белобров Б.Д., виражають свою подяку всім учасникам конкурсу.
Довідка
Переможці конкурсу іноваційних проектів визначалися в п'ятьох номінаціях.
У номінації «Розвиток експортного потенціалу регіону»
- перше місце зайняв проект «Організація масового виробництва дверей з полівінілхлорида для житлових приміщень і офісів», автори якого Гребенюк А.П. і Гребенюк П.А.;
- друге місце віддане проекту «Виготовлення комплексно-механізованих ліній «Таврія» з переробки бобів сої з метою одержання олії», автор - Колодяжний В.Ф.;
- на треьому місці проект Губаренко В.М. «Створення промислового зразка систем харчування двигунів внутрішнього згоряння за патентом № 98084436 «Дезінтегратор».
Диплом учасника конкурсу одержала Зайцева Е.М. за проект «Вирощування і переробка овочів на базі СП АТ «Дарунки Херсонщини».
У номінації «Створення нових видів продукції»
- перше місце не присуджувалося;
- друге місце зайняв проект «Організація промислового випуску фунгіцидів нового покоління», автор - Ересько В.А.;
-третє місце розділили - проект «Розробка і серійне виробництво двухскоростного двигуна внутрішнього згоряння», автор - Базаря В.І. і проект «Організація масового виробництва органічного-мінерального добрива і кормової білкової добавки», автор - Сорочан П.П.
Дипломи учасників конкурсу одержали:
-- Юсупов Г.А. за проект «Виробництво цукру-рафінаду»;
-- Яковлев С.І. за проект «Виготовлення побутового сонячного колектора -бойлера»;
-- Кица В.М. за проект «Створення комерційного Інтернет-порталу «Kherson-business.com».
У номінації «Створення нових робочих місць»:
- перше місце не присуджувалося;
-- друге місце розділили проект «Створення підприємства по виготовленню персональних комп'ютерів і компьютерно-кассовых систем ЮТС -2000», автор - Голубев К.В. і проект «Реконструкція і розширення виробництва морозива, створення роздрібної мережі продажів», автор - Перевиник В.М.;
-- третє місце розділили проект «Розширення виробництва уніфікованих каркасно- ящикових металевих модулів і виготовлення з них меблів», автор - Довбиш В.Ю. і проект «Створення виробництва по вирощуванню курчат-бройлерів із застосуванням передового західного досвіду», автор - Шевченко С.В.
Дипломи учасника конкурсу одержали:
-- Молодецький С.П. за проект «Створення комплексу по технологічному обслуговуванню автомобілів і інфраструктури по кемпинговому обслуговуванню туристів »;
-- Краснокутський А.І. за проект «Створення мініпивоварен».
У номінації «Розвиток комунальної сфери» перше і друге місця не присуджувалися. Третє місце зайняв проект «Будівництво заводу по переробці твердих побутових відходів у гранульоване вторинне паливо», автор - Крапивко Г.І.
Дипломи учасника конкурсу одержали:
-- Омельченко С.Н. за проект «Реконструкція Херсонського міського пляжу на лівій стороні Дніпра»;
-- Димченко С.Н. за проект «Створення когенераційної станції на базі комунальної котельні»;
-- Еременко В.П. за проект «Газ-вода – АПК у Нижніх Серогозах Херсонської області»;
-- Никонець С.С. за проект «Розвиток комунальної сфери в м. Херсоні»;
-- Гидулянов В.А. за проект «Розвиток соціально-комунальної сфери в с.Чулаковки »;
-- Руденко А.В. за проект «Переробка відходів птахівництва і тваринництва в біогаз».
У номінації «Удосконалення освітніх технологій» перше і друге місця не присуджувалися.
Третє місце розділили проект «Формування цілісної соціальної свідомості української дитини», автор - Нагорняк В.Я. і проект «Програма безупинної професійної освіти учнів загальноосвітніх шкіл», автори - Вовченко Н.В. і Маринчук О.Н.
Дипломи учасника конкурсу одержали наступні автори проектів:
-- Ходаков В.Е. і Мєшков М.А. за проект «Система дистанційного навчання по циклі математичних дисциплін на прикладі «Дискретної математики»;
-- Савина Г.Г. за проект «Впровадження інтенсивних бізнесів-курсів з обліком регіональних економічних інтересів».
ВАТ «Кредитпромбанк» зареєстровано 20 травня 1997 р. Має філії у Вінниці, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Харкові і Херсоні.
Основні показники діяльності ВАТ «Кредитпромбанк» за станом на 1 червня 2002 р. характеризуються такими даними:
валюта балансу склала 1 019,5 млн. грн. і виросла з початку року на 155,1 млн. грн. (приріст 17,9%); капітал банку склав 175,9 млн. грн. і виріс з початку року на 4,2 млн. грн. (приріст 2,5%); чисті активи виросли з початку року на 47,7 млн. грн. (приріст 8,2%) і склали 630,3 млн. грн.; кредитно-інвестиційний портфель – 561,8 млн. грн., виріс з початку року на 103,3 млн. грн. (приріст 21,7%). Питома вага кредитів на прямого позичальника склав 94,2%, міжбанківські кредити – 2,9%, вкладення в цінні папери – 2,1%, інвестиції капіталу - 0,8%; прибуток до оподатковування склала 4,1 млн. грн.
Сформовані страхові і резервні фонди в сумі 84,7 млн. грн. виросли з початку року на 14,7 млн. грн. (приріст 21,0%).
Середньозважене значення нормативу адекватності регулятивного капіталу в травні 2002 року склало 24,1%, при необхідних не нижче 8%, нормативу миттєвої ліквідності – 75,6%, при необхідних не нижче 20%, поточної ліквідності – 77,6%, при необхідних не нижче 30%, короткострокової ліквідності – 31,8%, при необхідних не нижче 20%.
За матеріалами:
Кредитпромбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас