Василь Роговий починає переговори про вступ до ВТО — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Василь Роговий починає переговори про вступ до ВТО

12
До кінця жовтня Україна планує завершити переговори з країнами-членами Всесвітньої торговельної організації і почати оформлення протоколу про вступ.
Як повідомляє Обозреватель, віце-прем'єр-міністр Василь Роговий в середу в Женеві розпочне переговори з керівництвом ВТО про вступ України в організацію. Передбачається, що Роговий зустрінеться з генеральним директором ВТО Майком Муром, главою робочої групи з розгляду заявки України на вступ у ВТО, постійним представником Канади у ВТО Сержио Маркі, а також з виконавчим секретарем європейської асоціації вільної торгівлі Вільямом Россьє.
Разом з Роговим до Женеви вирушить голова комітету Верховної Ради в іноземних справах Дмитро Табачник і перший заступник державного секретаря Міністерства економіки Андрій Гончарук.
Заяву про вступ до ВТО Україна подала 1993 року. Двосторонні переговори з країнами-членами ВТО планується завершити до жовтня поточного року. У наступні 2 роки відбудеться оформлення протоколу про входження України у ВТО і реалізація Угоди про партнерство і співробітництво між Україною та ЄС, а також створення передумов для придбання Україною асоційованого статусу в ЄС.
Підписано двосторонні протоколи про доступ до ринків товарів і послуг з Канадою, Кореєю, Мексикою, Уругваєм, Новою Зеландією і Словенією. Зараз членами Всесвітньої торговельної організації є 144 держави, а правилами торгівлі ВТО регулюється до 97% від загального обсягу світової торгівлі.
За матеріалами:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас