"Зовнішторгбанк" (Україна) і ЗТБ Юанк об"єдналися


Акціонери ЗАТ "Зовнішторгбанк (Україна)" на позачергових загальних зборах 17 серпня ухвалили рішення щодо приєднанні банку до ВАТ "ЗТБ Банк" (раніше - банк "Мрія", всі - Київ), повідомляється в пресі банку.

Раніше повідомлялося, в рамках приєднання планується додаткова емісія акцій "ЗТБ Банку" в обсязі зареєстрованого статутного капіталу "Зовнішторгбанку (Україна)".

На початку поточного року російський Зовнішторгбанк (ЗТБ) вирішив об'єднати свої дочірні банки в Україні.

"Зовнішторгбанк (Україна)" заснований в 2005 році, а "ЗТБ Банк" в 1992 році. За даними Нацбанку України, на 1 квітня 2007 року за розмірами загальних активів "ЗТБ Банк" займав 27-е місце (3,18 млрд грн), а "Зовнішторгбанк (Україна)" - 40-е місце (1,539 млрд грн) серед 173 банків, що діяли у країні.

За данимм ЗТБ Банку, на 1 липня 2007 року його найбільшим акціонером було ВАТ "Банк ЗТБ" (РФ) - пряма участь у статутному капіталі 99,6735%.

За даними "Зовнішторгбанку (Україна)", на 1 липня 2007 року ВАТ "Банк ЗТБ" (РФ) володів 100% його акцій.

Статутний капітал "ЗТБ Банку" на 1 липня становив 368,784 млн грн, а "Зовнішторгбанка (Україна)" - 275 млн грн. У квітні-2006 глава правління російського ЗТБ Андрій Костін заявив про плани інвестувати в розвиток банківського бізнесу в Україні до 2010 року від $500 млн до $1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:ВТБ Банк Мрія
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua