НБУ і System Integration будують принципово нову систему збереження даних — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ і System Integration будують принципово нову систему збереження даних

54
24 жовтня 2001р. Національний Банк України уклав договір з компанією System Integration, бізнес-партнером корпорації IBM в Україні, на постачання, монтаж і введення в експлуатацію устаткування для збереження і керування даними, IBM Enterprise Storage Server. Постачання устаткування було завершено в грудні 2001 р. У червні поточного року завершуються роботи з підключення першої черги серверів Центральної розрахункової палати НБУ до мережі збереження даних.
Даний договір є першим етапом побудови принципово нової системи збереження даних Національного Банку України. На другому етапі (який передбачається реалізувати в 2002 – 2003 році) планується розширити мережу збереження даних на центральний офіс Національного банку України, що дозволить забезпечити високу надійність функціонування інформаційної обчислювальної системи в цілому.
IBM Enterprise Storage Server є універсальним засобом збереження великих обсягів даних з підтримкою більшості відомих на даний момент платформ, починаючи від Intel серверів і закінчуючи серверами рівня мейнфреймов. Крім цього, дотримується сумісність з устаткуванням від інших виробників, що надано прикладом Національного Банку, де використовується устаткування таких виробників як HP, Compaq і Digital.
Компанія System Integration Ltd. має багатий досвід роботи, у тому числі, з великими банківськими структурами, такими як Перший Український Міжнародний Банк, Укрсоцбанк, Райффайзенбанк Україна, Альфа-Банк Україна і багатьма іншими, а також партнерські відносини з лідируючими виробниками в області інформаційних технологій: IBM, Lotus і Tivoli. Активна взаємодія зі своїми партнерами дозволяє компанії відслідковувати сучасні тенденції розвитку бізнесу, а, отже, і швидко реагувати на ці зміни і пропонувати новинки своїм клієнтам.
Компанія System Integration з 1994 року є одним із самих успішних бізнесів-партнерів IBM в Україні і додає всі зусилля для того, щоб бути лідером у реалізації рішень своїх клієнтів на базі техніки IBM.
System Integraiton може запропонувати своїм замовникам широкий спектр технологій своїх партнерів, а також гарантувати швидку і якісну реалізацію рішень і своєчасне постачання. Фахівці System Integration упевнені, що зможуть застосувати весь накопичений за 8 років існування компанії досвід системного інтегратора для реалізації подібних проектів по побудові мереж збереження даних.
За матеріалами:
System Integration
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас