Чорноморнафтогаз бореться за газопостачання Криму


Чорноморнафтогаз бореться за газопостачання Криму

Управління магістральних газопроводів Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" до початку осінньо-зимового періоду має намір замінити ізоляцію на ділянці магістрального газопроводу "Армянськ-Джанкой" довжиною 4 км, як повідомили в прес-службі компанії.

На думку фахівців, заміна ізоляції на проблемній ділянці газопроводу, побудованій ще в 1967 році і з тих пір жодного разу капітально що не ремонтувався, дозволить підвищити стабільність газопостачання Криму.

Роботи із заміни ізоляції ведуться з початку липня, і в цей момент фахівці "Чорноморнафтогазу" з дозволу відповідних відомств приступилися до робіт на Перекопському валу - унікальному пам'ятнику фортифікації, що простягнулись через перешийок у декількох кілометрах на північ від Армянську. Закінчення робіт, які ведуться на кошти НАК "Нафтогаз України", заплановано на жовтень 2007 року.

Крім того, до початку осінньо-зимового періоду "Чорноморнафтогаз" силами власного спеціалізованого будівельно-монтажного управління планує замінити аварійні ділянки на магістральних газопроводах "Джанкой-Стрілецьке" (2 км) та "Сімферополь-Севастополь" (2 км).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua