728
Названо строки, коли Україна буде готова до вступу в ЄС
— Казна та Політика
Україна сподівається, що вже до кінця 2024 року буде готова до вступу в Європейський союз.
Про це повідомляє урядовий портал.
Зокрема, прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Кабінету Міністрів зазначив, що в червні вдалося домогтися щоб, щоб ЄС скасував всі мита і квоти на український експорт. З липня запрацював «транспортний безвіз», і на сьогодні виконано вже близько 70% Угоди про асоціацію з ЄС.
«До кінця року буде введений „митний безвіз“. Далі промисловий і цифровий. Євроінтеграційна робота не припинялася ані на день. І вже до кінця 2024 року ми плануємо повністю бути готовими вступити до Європейського союзу. Це наш ціннісний і цивілізаційний шлях», — додав він.
Нагадаємо, раніше в уряді говорили, що Україні не вистачає від партнерів політичної ясності з приводу наступних кроків на шляху до вступу в ЄС.
При цьому очікується, що у кінці 2022 року Київ вимагатиме від Брюсселя назвати терміни приєднання до блоку.
Борітеся — поборете! Слава Україні!
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Водії-порушники сплатили штрафів на 700 мільйонів лише за пів року
У 2026 році на розвиток Центрів життєстійкості спрямують 1 млрд гривень
Основні торговельні партнери України за 8 місяців
Стриманий оптимізм: бізнес поліпшив оцінки ділової активності
Український ІТ-експорт зріс до $555 мільйонів
За поточних темпів на розмінування України знадобиться 83 роки, — Рахункова палата