Найбільший іспанський банк запропонував нову біткоїн-послугу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Найбільший іспанський банк запропонував нову біткоїн-послугу

Криптовалюта
312
Найбільший іспанський банк запропонував нову біткоїн-послугу
Найбільший іспанський банк запропонував нову біткоїн-послугу
Santander Private Banking International, що входить до складу іспанського фінансового гіганта Banco Santander, пропонує заможним клієнтам з рахунками у Швейцарії торгівлю та інвестування в біткоїни.
Про це повідомляє CoinDesk.
За словами представників Santander, кастодіальні послуги надаватиме безпосередньо сам банк. Поки що нововведення доступне лише деяким клієнтам організації, і скористатися ним можна лише через персонального менеджера.
«Швейцарське регулювання, пов’язане з цифровими активами, є одним з перших і найбільш передових у світі, оскільки воно забезпечує ясність і комплексне нормативне середовище для наших клієнтів», — заявив керівник відділу криптовалют і цифрових активів Santander Джон Вілан.

Читайте також: Обмін криптовалют — особливості процесу

Банку Santander вже понад 160 років, його клієнтами є 166 млн осіб. Приватний банк обслуговує 210 000 заможних клієнтів, а його активи та депозити становлять близько $315 млрд.
У 2022 році Santander Bank запустив торгівлю біткоїнами та криптовалютами в Бразилії. Крім того, банк високо оцінив можливості Lightning Network обробляти понад мільйон транзакцій за секунду, що у 100 разів перевищує показники платіжної системи Visa.

Курс криптовалют до долара 💸

За матеріалами:
bitcoinmagazine.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас