На кордоні з Польщею можливі проблеми з рухом вантажівок: в ДПСУ назвали причину
На кордоні з Польщею можуть виникнути проблеми із рухом вантажівок. Причому як на виїзд, так і на в'їзд.
Про це повідомляє ДПСУ.
«На кордоні з Польщею можливе ускладнення руху для вантажівок через страйк польських перевізників», — йдеться в повідомленні.
За наявною інформацією, планується тривала акція, яка може розпочатися з 3 листопада.
«Польські перевізники мають намір блокувати рух вантажного транспорту, що слідуватиме у напрямку пунктів пропуску «Ягодин-Дорохуськ», «Краківець-Корчова», «Рава-Руська-Хребене».
При цьому прикордонники попереджають, що ускладнення руху можливе як на в'їзд до Польщі, так і на виїзд.
Страйк перевізників у Польщі
В кінці жовтня Україна отримала повідомлення про ймовірне блокування пунктів пропуску з боку польських перевізників. Україна надіслала Польщі дипломатичну ноту із проханням не допустити блокування польськими перевізниками спільного кордону.
Адже воно шкодитиме інтересам обох країн і негативно вплине на торговельні відносини. У зв’язку з загрозою перекриття кордону Україна планувала обговорити з Польщею та Єврокомісією виконання меморандумів щодо пропускної спроможності українсько-польських пунктів пропуску.
Безкоштовна валютна розсилка Finance.ua 🤑
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
