Комплекс електронного банкінгу Таскомбанку (iBank2 UA) №1 в країні серед українських банків з приватним капіталом — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Комплекс електронного банкінгу Таскомбанку (iBank2 UA) №1 в країні серед українських банків з приватним капіталом

Кредит&Депозит
78
Комплекс електронного банкінгу Таскомбанку (iBank2 UA) №1 в країні серед українських банків з приватним капіталом
tascombank.ua

За результатами міжнародного дослідження Business Online Banking 2023, Комплекс електронного банкінгу Таскомбанку (iBank2 UA) посів перше місце серед українських банків з приватним капіталом у номінації «Найкращий інтернет-банк для бізнесу».

В ході Експертної ради SME Banking Agency презентувало результати міжнародного дослідження ефективності інтернет-банків для бізнесу.
Дослідження вже вшосте організовано SME Banking Agency. В процесі його проведення було проаналізовано 50 банків за 120 критеріями та вивчено тренди й найкращий досвід впровадження інтернет-банків.
Комплекс електронного банкінгу (iBank2 UA), представлений Таскомбанком, отримав одну з найвищих експертних оцінок за наповнення широким спектром сервісів, високу технологічність функціонала та за зручність використання і у номінації «Найкращий інтернет-банк для бізнесу» посів: 2 місце серед усіх банків України і 1 місце серед українських банків з приватним капіталом. Про це було оголошено під час Експертної ради SME Banking Agency 19 травня 2023 року у Києві.
«Зараз, як ніколи, українським клієнтам-підприємцям потрібні гнучкі та швидкі банківські рішення та максимально зручні шляхи отримання банківських послуг. Малий та середній бізнес, який динамічно розвивається, є запорукою стабільності економіки та розвитку України. Комплекс електронного банкінгу Таскомбанку дає можливість бізнесу швидко та безпечно керувати безліччю віддалених фінансових операцій.
Серед них: проведення платежів, отримання фінансування, розміщення коштів на депозитах, оперативне здійснення валютних операцій.
Крім того, за допомогою електронного банкінгу Таскомбанку можна реалізовувати зарплатні проєкти, працювати з корпоративними картами, підписувати договори між банком і клієнтом, обслуговувати документарні операції.
Наш комплекс — єдиний простір документів, звітів, ключів електронного підпису, що має багато інших переваг віддаленого обслуговування, без відвідування відділення Банку, із забезпеченням гарантованого рівня безпеки", — прокоментував подію Заступник Голови Правління Таскомбанку Олег Поляк.
Більш детально про Комплекс електронного банкінгу читайте за посиланням
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами контактного центру: 044 290 97 77.
За матеріалами:
Таскомбанк
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас