224
Хорватія готова сприяти диверсифікації постачання пального в Україну, — Міненерго
— Енергетика
Хорватія готова сприяти диверсифікації постачання пального в Україну.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства енергетики.
Згідно з повідомленням, під час робочого візиту заступника міністра енергетики Миколи Колесника до Хорватії було досягнуто домовленостей про співпрацю з хорватською стороною у питаннях диверсифікації постачання пального в Україну.
«Диверсифікація джерел та маршрутів постачання пального — запорука незалежності країни та гарантія отримання стратегічно важливого ресурсу альтернативного походження від різних виробників. Ми маємо підтримку у цьому питанні з боку наших хорватських колег», — зазначив Колесник.
Згідно з повідомленням, у рамках візиту Колесник провів зустрічі, зокрема, з державним секретарем міністерства економіки та сталого розвитку Хорватії Іво Мілатичем, головою правління компанії Jadranski naftovod (JANAF) Степаном Аданичем та головою правління провідної хорватської нафтової компанії INA Сандором Фасімоном.
На зустрічах також обговорили питання зміцнення енергетичної безпеки, співробітництво у забезпеченні належного функціонування українського енергетичного сектору в умовах війни, а також можливість транзиту газу з хорватського СПГ-терміналу.
JANAF — хорватська компанія, яка здійснює управління нафтопроводом та системою сховищ для транспортування та зберігання сирої нафти та нафтопродуктів, компанія забезпечує постачання сировини нафтопереробним заводам шести країн Південно-Східної та Центральної Європи.
Борітеся — поборемо! Слава Україні!
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
Також за темою
Послаблення санкцій США щодо нафти може принести рф $10 млрд — Зеленський
150 млн доларів щодня: війна в Ірані стала «золотою жилою» для рф
США тимчасово дозволили купувати російську нафту
ФОПам розширили програму енергопідтримки та продовжили прийом заявок
Україна та Румунія будують дві нові лінії електропередачі
Доходи росії від експорту нафти впали до мінімуму за час війни
