524
General Motors не хоче відмовлятися від машин з ДВЗ
— Технології&Авто

Автовиробник General Motors заявив про те, що випуск вантажівок з ДВЗ триватиме ще протягом 10 років.
Таким чином, компанія отримає десятки мільярдів додаткового прибутку до того, як повністю відмовиться від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння.
GM у листопаді 2021 року заявила, що до 2035 року перейде на повністю електричні моделі. Проте бренд ніколи не говорив про терміни припинення виробництва позашляховиків та вантажівок на ДВЗ. Експерти припускали, що це станеться до 2035 року.
Зазначається, що завдяки тривалому випуску автомобілів з ДВЗ компанія зможе заробити за весь період, що залишився, близько 50 мільярдів доларів. Відомо, що нещодавно автовиробник інвестував три мільярди у модернізацію своїх заводів.
Finance.ua вже й в Instagram. Доєднуйтесь!
За матеріалами: mmr.ua
Поділитися новиною
Також за темою
Сезонні особливості пального: що таке зимовий бензин
Kia показала ціни та комплектації нового хетчбека K4 (фото)
Як не «вбити» акумулятор електромобіля — корисні поради
Suzuki оновила легендарні вантажівки (фото)
Користувачі ChatGPT на смартфонах витратили вже понад $3 мільярди
Xiaomi за замовчуванням встановить криптогаманці на всі нові смартфони з 2026 року
