325
Fitch знизило рейтинг Nissan до «сміттєвого» рівня
— Фондовий ринок
Міжнародне агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) японського автовиробника Nissan Motor Co. до «BB+» з «BBB-» з «негативним» прогнозом.
Тепер рейтинг компанії перебуває в неінвестиційній, або «сміттєвій» категорії.
«Зниження відображає стійко низьку рентабельність компанії, яка відновлюється повільніше за наші очікування», — наголошується в прес-релізі агентства.
Експерти Fitch прогнозують, що показники EBIT в автомобільному підрозділі та вільного грошового потоку залишаться від’ємними до кінця фінансового року, який завершиться в березні 2026 року. Водночас сильна ліквідність і балансова відомість компанії є захистом від відтоку капіталу в короткостроковій перспективі.
«Негативний» прогноз відображає невизначеність щодо реалізації плану реструктуризації Nissan.
«Ми очікуємо розумного скорочення витрат у рамках плану, однак виручка і витрати, ймовірно, піддадуться впливу американських мит, слабких продажів автомобілів у США і Південно-Східній Азії», — йдеться в прес-релізі.
Аналітики Fitch допускають можливість негативних рейтингових дій щодо компанії в разі відсутності прогресу в реалізації цього плану.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Рейтинг найдорожчих компаній світу
Apple показала новий MagSafe-акумулятор, який продовжує життя iPhone Air
Боротьба з контрабандними iPhone: що пропонує Гетманцев
«Укроборонпром» збільшив виторг до $3 млрд і потрапив у топ-50 найбільших оборонних компаній світу
68% компаній продовжують інвестувати в українські надра, попри війну — дослідження
АМКУ дозволив UPG взяти в оренду іще 75 автозаправок групи Приват