ДТЕК додатково законтрактував 70 тис. тонн вугілля з Польщі — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

ДТЕК додатково законтрактував 70 тис. тонн вугілля з Польщі

Енергетика
271
«ДТЕК Енерго» законтрактував додаткові 70 тис. тонн енергетичного вугілля з Польщі, повідомила пресслужба компанії в понеділок.
Таким чином, компанія збільшила обсяг законтрактованого імпортного вугілля до 280 тис. тонн, яке буде направлено на ТЕС.
У рамках контрактів передбачено постачання вугілля, починаючи з вересня поточного року і до березня наступного. На сьогодні компанія вже імпортувала і доставила на свої ТЕС майже 78 тис. тонн.
«Власний вуглевидобуток для нас завжди залишається пріоритетом, але додаткові партії палива з-за кордону нададуть змогу впевненіше пройти опалювальний сезон. Робимо все, щоб пройти цю важку зиму і забезпечити українців світлом і теплом», — зазначив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Ільдар Салєєв.
«Розуміючи всі виклики опалювального сезону, ми не лише посилено ремонтуємо та відновлюємо енергоблоки, продовжуємо на максимумі видобувати вугілля для теплоелектростанцій, а й зміцнюємо тили, де можливо. Для цього сформували запас критичного обладнання на випадок нових обстрілів, забезпечили ТЕС і шахти резервними джерелами живлення. Такою підстраховкою є і додаткове імпортне вугілля, яке веземо до України», — додав він.
Як повідомлялося, першу партію вугілля з Польщі в обсязі 4,2 тис. тонн доставили «ДТЕК» наприкінці вересня.
На початку листопада «Центренерго» також оголосило про початок імпорту вугілля з Польщі, але не уточнило обсяги. За даними джерел, компанія законтрактувала в Польщі близько мільйона тонн.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас