Добірка вакансій із зарплатнею від 25 тис. грн — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Добірка вакансій із зарплатнею від 25 тис. грн

Особисті фінанси
1453
Добірка вакансій із зарплатнею від 25 тис. грн
Добірка вакансій із зарплатнею від 25 тис. грн
Середня заробітна плата в Україні щомісяця зростає, і зараз вона становить 20 000 грн.
Експерти Work. us зібрали добірку вакансій, на яких роботодавці обіцяють винагороду за працю вищу за 25 000.

Медіабаєр

Медіабаінгова компанія HolyAff знаходиться в пошуку фахівця Media Buyer (Facebook), таргетолога в Києві.
Вимоги до кандидата: досвід роботи з Facebook (Meta), аналітичні навички та готовність постійно вдосконалювати свої знання у сферах роботи з Meta, PPC або push-трафіком.
Роботодавець обіцяє платити за роботу 40 000−70 000 грн, а також % від профіту, надає повну інфраструктуру для заливу та найкращі умови для професійного розвитку.

Водій-міжнародник

Гарячу вакансію розмістив «Крот А.О., ФОП» — у Вінниці потрібен водій-міжнародник категорії Е з досвідом роботи вантажним транспортом (не менш як 2 роки). Вказана зарплата — 30 000−60 000 грн.
Компанія забезпечує комфортні умови праці для водіїв-міжнародників і готова взяти на роботу працівників з інвалідністю і створити необхідні умови та надати підтримку.

Кераміст

Зуботехнічна лабораторія DDA із Запоріжжя шукає активного та цілеспрямованого кераміста з досвідом роботи від 2 років на аналогічній посаді.
Від кандидата очікується якісна та чітка робота, уважність до деталей, охайність, порядність, бажання навчатись та комунікабельність.
Компанія пропонує конкурентну заробітну плату від 50 000 до 80 000 грн, дружню команду, професійне обладнання, офіційне працевлаштування та гнучкий робочий графік.

Рихтувальник

Сучасне СТО шукає в команду досвідченого та відповідального рихтувальника в Рівному. На цій посаді потрібно виконувати рихтувальні роботи на автомобілях різних марок і моделей, виявляти пошкодження кузова, замінювати деталі, виконувати ремонтні роботи тощо.
Умови роботи: заробітна плата від 40 000 до 60 000 грн на місяць, графік — з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00. Можлива часткова оплата житла.

Рієлтор

Агентство нерухомості «Вибір» запрошує на роботу агента з продажу нерухомості, рієлтора. На цій посаді потрібно працювати з базою об'єктів, підбирати об'єкти для покупців, організовувати перегляди й переговори, надавати консультації покупцям.
Фахівця шукають у Хмельницькому. Досвід у сфері нерухомості вітається, але не обов’язковий. Компанія пропонує можливості для розвитку і підтримку, надає робоче місце в офісі, навчання та заробітну плату у 25 000−50 000 грн.

Зубний технік

Лабораторія Dent Line Lab розмістила вакансію зубного техніка, а саме CAD/САМ-дизайнера.
Вимагається:
  • спеціальна профільна освіта та обов’язковий досвід роботи від 3 років на аналогічній посаді;
  • навички роботи в програмах ExoCad, 3Shape, Sirona InLab, HyperDent;
  • уміння працювати з цирконом та протезуванням на імплантах є ключовими.
Компанія має комфортний офіс в центрі Києва на Подолі, найсучасніше обладнання та якісний матеріал для роботи. Графік роботи — з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 18:00/19:00. Обіцяна зарплата — від 80 000 грн.
Нагадаємо, із січня 2024 року практично в усіх великих містах України роботодавці почали пропонувати вищі зарплати. Найбільше, порівняно з груднем 2023 року, зросли пропозиції в Херсоні — одразу на 1500 гривень, до середніх 22 500 гривень.
До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати 👛

За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас