Ціни на газ у Європі продовжують падіння — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ціни на газ у Європі продовжують падіння

Енергетика
347
Європейські ціни на природний газ впали ще нижче від найнижчого рівня за майже два роки, оскільки слабка регіональна економіка впливає на перспективи попиту.
Про це пише Bloomberg.
«Німеччина зазнала рецесії в першому кварталі, що підкреслило боротьбу континенту за вихід з кризи, частково спричиненої рекордно високими цінами на енергоносії минулого року. Промисловий попит на газ в Європі був млявим, незважаючи на нещодавнє падіння цін, що призвело до надлишку пропозиції на ринку.
Значно більші, ніж зазвичай, запаси та висока доступність скрапленого природного газу також швидко знімають будь-які ризики для наступної зими. У той же час, падіння ф’ючерсів на газ на 60% цього року принесло певне полегшення для європейців, які страждають від стрімкої інфляції. Британські споживачі повинні побачити 37% зниження своїх рахунків за електроенергію з липня", — пише агентство.
Так, котирування європейського бенчмарку в Амстердамі впали на 3,2%, до 26,9 євро за мегават-годину. За попередні три сесії показник впав майже на 8%.
Британський еквівалент контракту знизився на 2,6% в четвер.
За даними біржі ICE, вартість червневого ф’ючерсу на хабі TTF у Нідерландах станом на 10:25 за Києвом знизилася до 297,06 дол за тисячу кубометрів, або 26,8 євро за МВт-год.
За матеріалами:
Економічна Правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас