Bitcoin спрогнозували зростання до $37 000 до кінця цього року — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Bitcoin спрогнозували зростання до $37 000 до кінця цього року

Криптовалюта
662
Bitcoin спрогнозували зростання до $37 000 до кінця цього року
Bitcoin спрогнозували зростання до $37 000 до кінця цього року
Останній квартал року з історичної точки зору вважається досить успішним періодом для флагманської криптовалюти. Якщо оцінити динаміку BTC за останні 9 років, то в IV кварталі року цифровий актив в середньому додавав 35%.
Про це повідомили представники Matrixport у своєму останньому звіті.
Експерти припускають: якщо ця тенденція повториться і в поточному році, то через 2−3 місяці Bitcoin цілком може досягти $37 000. Фахівці підкреслили, що жовтень завжди був найсильнішим місяцем. У даний період Bitcoin в середньому додавав у вартості близько 20%.

Читайте також: Шлях до фінансової незалежності. Як заробляти на криптовалютах

Ще одним важливим каталізатором для сталого зростання ціни BTC наступного місяця може стати крайній термін розгляду заявок на створення спотових Bitcoin-фондів, які були раніше подані декількома великими керуючими компаніями США. Своєю чергою, регулятор SEC у жовтні повинен оголосити про своє рішення за даними заявками або відкласти їх розгляд ще на 45 днів.
Раніше криптовалютний аналітик Міхаель ван де Поппе поділився своїм аналізом ринкової ситуації напередодні чергового засідання ФРС. Експерт підкреслив, що уважно стежитиме за риторикою Джерома Пауелла.
«Робіть, що хочете, але бик уже на горизонті. Залишилося протриматися всього чотири-шість тижнів, а далі ми підемо лише вгору», — заявив у кінці серпня експерт.
Стежте за актуальним курсом криптовалют на Finance.ua. Переходьте за посиланням, аби завжди бути у курсі!

Курс криптовалют

За матеріалами:
noworries
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас