Apple впровадить підтримку RCS-повідомлень у 2024 році — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Apple впровадить підтримку RCS-повідомлень у 2024 році

Технології&Авто
387
Apple впровадить підтримку RCS-повідомлень у 2024 році
Apple впровадить підтримку RCS-повідомлень у 2024 році
Наступного року Apple додасть підтримку стандарту Rich Communication Services (RCS) в iOS, що має усунути поширену проблему сумісності текстових повідомлень між iPhone і смартфонами на базі Android.
Про це пише Bloomberg.
Довгий час компанія відмовлялася від впровадження стандарту. Але тепер Apple також вважає, що RCS «забезпечить кращу функціональну сумісність» у порівнянні з SMS або MMS.
Це буде працювати разом з iMessage, який і надалі залишатиметься найкращим і найбезпечнішим сервісом обміну повідомленнями для користувачів Apple
Раніше Google та громадськість вимагала від Apple додати підтримку RCS в iPhone. Ця проблема отримала неофіційну назву «зеленої бульбашки», адже саме на такому тлі відображаються повідомлення на iOS від користувачів з Android-пристроями.
Голова компанії Тім Кук на одній з конференцій також відкидав ідею впровадження стандарту в iMessage. Замість цього він запропонував запитувачу «купити його мамі iPhone».
Однак «зелена бульбашка» нікуди не подінеться. Apple заявила, що після впровадження RCS повідомлення з Android-смартфонів відображатимуться так само як і раніше.
Rich Communication Services (RCS) — це колективні зусилля низки гравців індустрії на доповнення традиційних SMS сучасними функціями. Серед них більший обсяг повідомлень, підтримка емодзі, графічних файлів, наскрізне шифрування тощо.
Виробники смартфонів та телекомунікаційні оператори за останні роки надали підтримку RCS понад 800 мільйонам користувачів по всьому світу.
Google привітала рішення Apple про перехід на новий стандарт.
За матеріалами:
speka.media
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас