4168
В Україні заарештували активи ще одного великого російського підприємства
— Фондовий ринок
В Україні заарештували активи одного з найбільших виробників напівфабрикатів. Компанією керував громадянин росії.
Про це повідомляє Офіс генпрокурора.
«За клопотанням прокурорів Офісу генерального прокурора накладено арешт на корпоративні права та нерухомість підприємства — одного з найбільших виробників напівфабрикатів на території України», — йдеться у повідомленні.
За даними слідства, підприємство, бенефіціарним власником якого є громадянин рф, здійснюючи свою діяльність на території України, протягом 2019-2021 років ухилилося від сплати податків на 150 млн гривень.
Загальна сума заарештованого становить понад 350 млн гривень. В даний час вирішується питання про передачу арештованого майна в управління АРМА.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Івано-Франківській області правоохоронці заарештували активи російських компаній. Сума заарештованого становить понад 200 млн гривень.
За матеріалами: РБК-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
TikTok підписав угоду щодо продажу американського підрозділу інвесторам зі США — Axios
Коли добро важливіше за конкуренцію: ПУМБ і Ощадбанк об’єдналися заради життя
Метінвест придбав румунський трубний завод — деталі
Малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу треба мати план дій — НБУ
На Хмельниччині побудують індустріальний парк
США тимчасово зупинили санкції проти деяких російських банків
