Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555
ПРОМО

Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створив колекцію футболок із віршами Жадана та ілюстраціями Марії Федорівни

Кредит&Депозит
28
Головним лейтмотивом лімітованої колекції футболок стали фрази із віршів письменника Сергія Жадана, а тату-майстриня Марія Федорівна ілюструвала їх у мінімалістичному стилі. Колекція стала частиною ініціативи ПУМБ «Ми однієї крові», започаткованої з метою підтримки українського бізнесу та арту, допомоги українським захисникам і пораненим, просування донорства крові.
«Любов варта всього», «Кохай, рибо, кохай», «Бути соняшником в полях Донбасу — це знати, як жити й за що помирати», «Щастя не оминеш» — ці цитати відгукнуться кожному своїми сенсами. Білі, чорні, бежеві кольори із вкрапленням червоного, невидимою ниткою поєднують усіх нас бажанням жити й творити. Адже саме креатив підтримує віру українців у перемогу. Тому ми поєднали творчість письменника, рок музиканта, волонтера Сергія Жадана з роботами сильної та жіночної водночас тату-майстрині - Марії Федорівни.
Тож для кожного із нас це не просто одяг, а маніфест й можливість сказати: «В моїй крові вирує свобода, і я допомагаю тим, хто проливає за неї свою кров».
Соціальний проєкт «Ми однієї крові» створює патріотичний мерч, який щодня рятує життя. 50% вартості кожного товару направляється громадським організаціям «ДонорUA», «Агенти крові» та «Госпітальєри» на закупівлю такмеду та обладнання для парамедиків, доставку крові в гарячі точки.
«Наша місія — вчасно забезпечити пацієнтів якісними компонентами крові. Після повномасштабного вторгнення потреби у крові в Україні зросли на 60%. Аби повністю забезпечувати людей кров’ю, її має регулярно здавати принаймні мільйон донорів — приблизно утричі більше, ніж зараз. Тому популяризація й системність надання крові має стати для кожного українця й зокрема для бізнесу важливою опцією. Більше донорів крові = більше врятованих життів», — коментують в ДонорUA.
З 24 лютого Україна щодня втрачає чимало крові. Наші захисники та захисниці проливають її на полі бою, страждають й мирні жителі. Знекровлюються бізнес та економіка, тому наша задача покращити культуру донорства в Україні і залучити якомога більше українців підтримати ініціативу не тільки фінансово, а й стаючи донорами крові для поранених військових та мирних мешканців нашої країни.
Врятуймо разом більше життів!
Замовити мерч можна на офіційному сайті та в інстаграм проєкту «Ми однієї крові».
За матеріалами:
ПУМБ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас