0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

"Укрнафта" підвищує ціну на газ


Правління нафтовидобувної компанії "Укрнафта" пропонує НАК "Нафтогаз України" купувати у 2007 році природний газ власного видобутку для подальшої реалізації його населенню за 462 грн за тис куб м замість 318,78 грн за тис куб м (із ПДВ).

У пропозиції правління компанії ціна газу враховує повну собівартість готової продукції - 240,84 грн за тис куб м, у тому числі капітальні інвестиції - 93,64 грн за тис куб м, рентну плату - 50 грн за тис куб м і ПДВ - 76,89 грн за тис куб м.

Запропонована ціна передбачає рентабельність, достатню на покриття капітальних вкладень для виконання виробничої програми.

Як говориться в інформації "Укрнафти", розпорядженням НАК "Нафтогаз України" від 13 лютого була створена комісія з перевірки обґрунтування формування ціни.

Нагадаємо, спостережна рада "Укрнафти" на засіданні 28 лютого затвердив укладання договору на поставку газу "Нафтогазу України" за 319 грн за тис куб м на лютий.

Кабінет Міністрів своєю постановою від 16 січня вповноважив "Нафтогаз України" купувати у видобувних компаній газ для наступної реалізації населенню.

Відповідно до законодавства України, весь газ, що добуває на її території, повинен поставлятися для потреб населення.

50%+1 акція ВАТ "Укрнафта" належить НАК "Нафтогаз України", близько 42% акцій належать компаніям, афілійованим із Приватбанком.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
В Контексті Finance.ua
Опитування