Підписано Акт про прийом до експлуатацію завершеної частини нафтопроводу Одеса-Броди — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Підписано Акт про прийом до експлуатацію завершеної частини нафтопроводу Одеса-Броди

25
ПАЛИВНОЕНЕРГЕТИЧНИЙ КОМПЛЕКС
В Києві відбулася урочиста церемонія підписання Акта Державної комісії про прийом у експлуатацію завершеної частини нафтотранспортної системи "Одеса-Броди".
Підписання цього Акту засвідчило, що нафтопровід пройшов усі необхідні перевірки і по ньому можна транспортувати нафту. Секретар Ради національної безпеки й оборони України Євгеній Марчук відзначив, що підписання Акта є надзвичайно важливою подією для України, оскільки нафтопровід "Одеса-Броди" значно збільшить її нафтотранспортний потенціал і енергетичну незалежність. У той же час Марчук відзначив, що відкриття нафтопроводу ще не означає, що він відразу заробить на повну потужність, і наступним кроком, що дозволить максимально використовувати його потенціал, буде продовження проводу до польського міста Гданьск.
За словами першого віце-прем'єр-міністра Олега Дубини, уведення нафтопроводу "Одеса-Броди" у дію дає Україні всі шанси зайняти головне місце в загальноєвропейському енергетичному просторі, а також створює можливості для диверсифікованості постачання нафти в Україну.
Перша черга нафтопроводу Одеса-Броди була закінчена 20 серпня 2001 року. Загальна довжина нафтопроводу - 667 км. Пропускна здатність, за попередніми оцінками, складе 25 млн. тонн нафти в рік на першому етапі.
За матеріалами:
УСПП
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас