0 800 307 555
0 800 307 555

Україна готова платити за російський газ за ринковою ціною з квітня 2006 року


Прес-секретар прем’єр-міністра України Юрія Єханурова Валентин Мондрієвський повідомив, що Україна готова платити за російський газ за ринковою ціною з квітня 2006 року.

«Ми приймаємо цю пропозицію (Росії) і стверджуємо, що Україна готова перейти на ринкові ціни на газ. Але питання ціни – це питання переговорів», - сказав Мондрієвський.

Міністр палива та енергетики Іван Плачков і голова правління національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Олексій Івченко продовжують переговори.

31 грудня відбулося засідання у прем’єра.

«Сьогодні відбулося засідання у прем’єра, на якому було прийнято постанову про баланс газу на перший квартал», - сказав Мондрієвський.

Президент Росії Володимир Путін доручив уряду РФ і «Газпрому» надати Україні газ за пільговими цінами 2005 року у першому кварталі 2006 року, якщо Київ до кінця сьогоднішнього дня погодиться перейти на «ринкові ціни» з квітня 2006 року.

Раніше Президент України Віктор Ющенко направив Путіну телеграмою українські пропозиції щодо співпраці у газовій сфері, серед яких запропонував запровадити мораторій на підвищення цін на газ і плати за його транзит по території України до підписання контракту, проте Росія назвала ці пропозиції затягуванням переговорів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua