Ярославський інвестував 170 млн гривень в черговий етап екомодернізації Дніпровського метзаводу
Дніпровський металургійний завод (ДМЗ), що належить групі DCH відомого українського бізнесмена Олександра Ярославського, завершив капітальний ремонт коксової батареї № 4, що є черговим етапом екокологічної модернізації підприємства та підвищення ефективності його роботи.
Про це повідомила пресслужба підприємства.
«Проєкт дозволить знизити викиди забруднюючих речовин в атмосферу. Загальна сума інвестицій становить близько 170 млн гривень», — йдеться в повідомленні пресслужби DCH Ярославського.
«У рамках інвестпроєкту з модернізації виробництва на коксохімічному майданчику ДМЗ завершили ремонт 40 камер коксування, — уточнили деталі робіт з модернізації. — Замінили вогнетривку кладку з машинної та коксової сторін, переклали опалювальні простінки. Встановили нову броню, газовідвідну арматуру і вузли армування. Відремонтували і замінили коксове обладнання».
З 2016 року Дніпровський металургійний завод інвестував у проєкти з екомодернізації з метою скорочення викидів в атмосферу 475 млн гривень, що дозволило скоротити їх обсяг на 25%. Це є найкращим показником серед усіх металургійних підприємств України. Ярославський реалізовує на ДМЗ інвестиційну програму загальним обсягом 400 млн доларів, яка спрямована на модернізацію виробничих потужностей і зниження впливу на навколишнє середовище.
«Дніпровський металургійний завод системно займається модернізацією основних фондів на коксохімічному майданчику. — розповів генеральний директор підприємства Віталій Баш, а також анонсував наступні заходи щодо підвищення продуктивності заводу та екологічності виробництва. — Крім капремонту коксової батареї № 4, в поточному році стартує проєкт з будівництва системи бездимного завантаження шихти шляхом гідроінжекції. В цілому, це підвищить ефективність роботи печей і значно знизить навантаження на навколишнє середовище».
Завершено черговий етап модернізації виробництва на ДМЗ — це нова вогнетривка кладка, яка не має щілин, двері щільно прилягають до броні. Відремонтовані печі не втрачають коксовий газ — він весь надходить на очищення і переробку. Завдяки герметизації вогнетривкої кладки, усуненню прососів в опалювальну систему з камер коксування і більш повному згорянню газу у вертикалах знизяться викиди забруднюючих речовин, а також підвищиться ефективність роботи плавильного обладнання.
Дніпровський металургійний завод — легендарна «Петрівка», як називають цей містоутворюючий гігант самі жителі Дніпра, більш ніж 130 років є лідером у своїй галузі. Входження підприємства в гірничо-металургійний дивізіон групи DCH Олександра Ярославського — стратегічного інвестора заводу — дало можливість ДМЗ вийти на новий рівень розвитку, зберігаючи лідерські позиції як одного з найбільших виробництв галузі, так і найбільшого платника податків України і регіону.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною