0 800 307 555
0 800 307 555

Ціну газу для деяких домогосподарств обіцяють знизити з 45 до 8 гривень


Ціну газу для деяких домогосподарств обіцяють знизити з 45 до 8 гривень

Finance.ua як сайт, що турбується про ваші фінанси, дізнався, що НКРЕКП прийме рішення для захисту споживачів постачальника «останньої надії».

На сьогодні постачальник «останньої надії» забезпечує природним газом понад 347 тис. побутових споживачів з різних регіонів України.

Як вказують в компанії у зв’язку із тенденцією стрімкого підвищення цін на природний газ, з 1.12.2021 ціна реалізації природного газу постачальником «останньої надії» для потреб побутових споживачів складає близько 30 грн за 1 м. куб.

Положеннями пункту 72 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок природного газу» Регулятора наділено повноваженнями приймати рішення про здійснення постачання природного газу побутовим споживачам постачальником «останньої надії» на умовах типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та базової річної пропозиції.

У зв’язку із зазначеним та за зверненням ТОВ «ГК «Нафтогаз України», 9 грудня 2021 року НКРЕКП на своєму засіданні буде розглядати питання про прийняття рішення, яке дозволить побутовим споживачам отримувати газ на умовах базової річної пропозиції ТОВ «ГК «Нафтогаз України», а саме за ціною 7,96 грн за 1 м3 (з ПДВ).

Довідка Finance.ua:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua