0 800 307 555
0 800 307 555

До 40 грн за кубометр: ціни на грудень від постачальників газу


До 40 грн за кубометр: ціни на грудень від постачальників газу

Газопостачальні компанії України почали публікувати місячні тарифи на газ для населення в грудні.

Читайте також: У «Нафтогазі» розповіли, якою буде ціна на газ для населення цієї зими

Однак більшість постачальників відмовилися від місячних планів, залишивши тільки річну пропозицію, яка діє до 30 квітня 2022 року.

Місячні ціни, які компанії пропонують на грудень, досягають 40 гривень за кубометр. «ТАС Енергія країни» пропонує газ по 38,35 гривень (у листопаді – 38,35 гривень, у жовтні – 30,06 гривень, у вересні 20,96 гривень за кубометр).

Крім того, компанія «Світлогаз» встановила на грудень тариф на рівні 34,99 гривень (у листопаді – 38,10 гривень за кубометр).

Однак на ринку можна знайти і більш вигідні пропозиції. Зокрема, «Галнафтогаз» зберіг місячний тариф на грудень на рівні 7,99 гривень за кубометр.

Разом з тим, більшість постачальників відмовилися від місячних тарифів, залишивши тільки річну пропозицію. Зокрема, це стосується компаній під брендом «Твій Газзбут», на які припадає значна частина ринку. Не пропонує місячний тариф і «Нафтогаз України».

Річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими. Базові річні фіксовані ціни, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. Більшість компаній встановили річні ціни до 9 гривень за кубометр. Кілька компаній пропонує річний тариф нижче 8 гривень, зокрема, ДК «Нафтогаз України» — 7,96 гривень за кубометр.

Крім того, ДК «Нафтогаз України», яка виконує функції постачальника «останньої надії» (ПОН), попередила, що пільгова ціна газу на рівні 7,96 гривень за кубометр для побутових клієнтів діє тільки до 30 листопада. З 1 грудня ціни зміняться. Підвищення торкнеться 500 тисяч домогосподарств, якщо вони не укладуть контракт з новим постачальником.

Процедуру зміни постачальника газу максимально спрощено, і сотні тисяч побутових споживачів вже зробили це.

Довідка Finance.ua:

  • як перевірити заборгованість онлайн: щоб дізнатися про заборгованість за газ, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті місцевого постачальника газу або клієнтського сервісу, який об’єднує дані постачальників з різних регіонів (наприклад, РГК або «Нафтогаз»).
  • найчастіше оформлення доступу в особистий кабінет можливе в дистанційному режимі, але клієнтам деяких газзбутів може знадобитися особистий візит в офіс компанії.
  • після того як ви отримаєте всі дані для доступу, на головній сторінці особистого кабінету відобразиться стан вашого рахунку, включаючи заборгованість. Оплатити послугу можна там же.

Читайте важливі поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають