0 800 307 555
0 800 307 555

Власники єврономерів кинулися шукати «атовців», на яких можуть оформити свої авто


Власники єврономерів кинулися шукати «атовців», на яких можуть оформити свої авто

Стартували перші розмитнення єврономерів на «атовців» — їм вже не загрожують штрафи і рейди митників з патрульною поліцією.

Водії, які не встигли легалізувати свої авто у відведений законом період (до 10 листопада), зараз платять гроші учасникам бойових дій (УБД, учасники ООС), щоб ті допомогли їм у цьому процесі. У УБС терміни для пільгового розмитнення трохи довші – до 8 лютого 2022 року.

Як заявляють у ГО «Авто Євро Сила», це допоможе пересісти людям на українські номери і таким чином захиститися власникам таких авто від штрафів у 170 тис. грн. Але є в цьому процесі і деякі проблеми, кажуть в АЄС.

Виконавчі провадження на УБС (кредити, аліменти, банальні штрафи за порушення ПДР) — це те, що безпосередньо впливає на можливість розмитнити авто за допомогою військового.

Якщо у «атовця» є такі борги, то після того, як євробляху розмитнять і захочуть поставити на облік, це авто просто можуть забрати за борги — тобто конфіскують.

Ще одна категорія проблем — коли військовий допомагає розмитнити авто, але зникає і не переоформляє таку машину безпосередньо на водія євробляхи — це вже відверте шахрайство. Тут «атовець» навіть може заявити свої права на авто, і за законом буде правий.

Для перестраховки власникам єврономерів радять укладати договір, в якому необхідно прописати обов’язкову передачу машини після розмитнення водієві. І по можливості – звертатися до друзів і знайомих з УБД, до яких є довіра.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua