0 800 307 555
0 800 307 555

Apple Pay став доступним держателям карток Mastercard від ОКСІ БАНКу


Київ — 26 жовтня 2021 р. — Відсьогодні держателі карток Mastercard від ОКСІ БАНКу отримали можливість користуватися Apple Pay – більш безпечним, захищеним і конфіденційним платіжним інструментом, який дозволяє не торкатися кнопок платіжного терміналу та не передавати гроші з рук в руки. Безпека кожної транзакції в Apple Pay забезпечена інноваційними технологіями iPhone.

Щоб здійснити платіж, достатньо піднести iPhone або Apple Watch до платіжного терміналу. Кожна транзакція через Apple Pay надійно захищена – користувачеві необхідно пройти аутентифікацію за допомогою Face ID, Touch ID або пароля, крім цього задіюється унікальний одноразовий динамічний код безпеки. Із Apple Pay ви можете оплачувати покупки в продуктових магазинах, аптеках, таксі, ресторанах, кав’ярнях і багатьох інших місцях.

Користувачі також можуть швидко і зручно здійснювати покупки за допомогою Apple Pay на iPhone, iPad або Mac у додатках і на сайтах, відкритих в Safari, при цьому більше не потрібно створювати облікові записи або заповнювати довгі платіжні форми. Із Apple Pay набагато простіше замовляти доставку продуктів, оплачувати покупки в інтернет-магазинах, купувати квитки і багато іншого. Також Apple Pay доступний при оплаті покупок у додатках для Apple Watch.

Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього пристрою присвоюється унікальний номер облікового запису, який шифрується і безпечно зберігається в чипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою.

Налаштувати Apple Pay дуже легко. Досить просто зайти в додаток Wallet на iPhone, натиснути на значок плюса і дотримуватися інструкцій, щоб додати кредитну або дебетову картку ОКСІ БАНКу. Apple Pay готовий до використання, як тільки ви прив’язали картку до iPhone, Apple Watch або Mac. Користувачі зможуть як і раніше отримувати всі знижки і бонуси, які пропонує ОКСІ БАНК держателям своїх карток.

Детальніше про Apple Pay читайте на сайті: https://www.apple.com/apple-pay

Довідка

АТ «ОКСІ БАНК» — це банк з українським капіталом, найбільш динамічний за швидкістю впровадження новітніх технологій (за версією журналу «ТОП 100. Рейтинги найбільших»). Відділення банку працюють у Києві, Львові, Харкові, Хмельницькому, Ужгороді, Луцьку та Нововолинську. Банк надає класичні послуги фізичним особам та пропонує послуги із приймання платежів онлайн-бізнесу. У травні цього року ОКСІ БАНК приєднався до найбільшої за кількістю випущених карток платіжної системи — UnionPay International. У найближчих планах банку — розвиток e-commerce та корпоративного напрямку, запуск мобільного банкінгу та нових продуктів для приватних клієнтів. ОКСІ БАНК увійшов до рейтингу «Банки — 2021» як найкращий невеликий роздрібний банк із приватним капіталом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:ОКСІ Банк
Опитування
В Контексті Finance.ua