0 800 307 555
0 800 307 555

«Нафтогаз України» має намір нарощувати видобуток нафти - голова правління


«Нафтогаз України» має намір нарощувати видобуток нафти - голова правління

НАК «Нафтогаз України», якій належить контрольний пакет акцій найбільшої нафтовидобувної компанії країни «Укрнафта», має намір використовувати можливості національної компанії для нарощування видобутку нафти, заявив голова правління НАК Юрій Вітренко.

«Ми хочемо значно збільшувати і нафтовидобуток», — сказав він на VI Київській конференції Ньюфолк НКЦ «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці» у вівторок.

Голова правління «Нафтогазу» зазначив, що триває робота щодо трансформації «Укрнафти».

«Ми хочемо використовувати можливості національної компанії для того, щоб той нафтовий потенціал або потенціал з нафтовидобутку, який є в Україні, використовувати більш ефективно», — підкреслив Вітренко.

Попередній голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв, звільнений наприкінці квітня цього року, виступав за поділ активів «Укрнафти» за бізнес-напрямками з міноритарними акціонерами.

Водночас Вітренко після приходу до керівництва НАК заявив про необхідність додатково опрацювати це питання і запропонував розглянути об’єднання «Укрнафти» і «Укртатнафти» (Кременчуцький НПЗ) з подальшим отриманням контрольної частки нової вертикально-інтегрованої компанії державою. У зв’язку з цим новий голова «Нафтогазу» допускав відмову від поділу активів ПАТ «Укрнафта» між державою і міноритарними акціонерами.

НАК «Нафтогаз України» належить 50%+1 акція «Укрнафти», групі компаній, пов’язаних з Ігорем Коломойським та іншими колишніми акціонерами Приватбанку, — близько 42% акцій.

НАК «Нафтогаз України» належить 43,05% акцій «Укртатнафти», ще по 28% контролюють структури ексвласників ПриватБанку і бізнесмена Олександра Ярославського.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua