0 800 307 555
0 800 307 555

Зміна прізвища не допомогла боржнику уникнути сплати аліментів


Зміна прізвища не допомогла боржнику уникнути сплати аліментів

Змінити ім’я та прізвище, аби не сплачувати аліменти на двох дітей. Саме так вирішив зробити боржник, який повинен був щомісячно сплачувати 6 000 грн аліментів на 2 дітей, починаючи з грудня 2015 року.

Про це Finance.ua дізнався у Мінюсту. Однак надурити виконавчу службу не вийшло. Під час виконання рішення суду державним виконавцем Шевченківського відділу державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції м. Дніпро було встановлено факт зміни імені та прізвища.

Після підтвердження нових відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану відносно боржника, державним виконавцем повторно застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

А саме: внесено боржника до Єдиного реєстру боржників та постановою державного виконавця накладено арешт на рахунки боржника. Крім того, винесено постанови про обмеження боржника у праві виїзду за кордон, у праві керування транспортними засобами, у праві користування зброєю та у праві полювання.

Оскільки боржнику було відмовлено в перетині кордону, він сплатив заборгованість у сумі 337 407 грн, штраф у сумі 39 000 грн та виконавчий збір у сумі 33 450 грн.

Довідка Finance.ua:

  • аліменти на дитину можна погасити нерухомістю. Міністерство юстиції розповіло, що, у разі взаємної домовленості між батьками, аліменти можуть бути сплачені подарунком замість грошей, зокрема у вигляді нерухомості.
  • стаття 192 Сімейного кодексу України передбачає можливість зміни розміру аліментів за позовом одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення здоров’я одержувача аліментів та в інших випадках, передбачених Сімейним кодексом України.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua