МОЗ пропонує продовжити карантин до листопада — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

МОЗ пропонує продовжити карантин до листопада

Казна та Політика
348
Міністерство охорони здоров’я має намір запропонувати Кабінету Міністрів продовжити карантин ще на 2 місяці – до листопада.
Про це Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко сказав під час брифінгу.
«Сьогодні в Україні продовжує діяти адаптивний карантин. Зараз він до кінця літа, але попередньо ми проговорили, з урахуванням тієї епідситуації, яку бачимо сьогодні в Європейському регіоні, в Україні теж треба буде продовжити як мінімум на 2 місяці, що ми будемо найближчим часом ініціювати перед Кабінетом Міністрів», — сказав Ляшко.
Говорячи про майбутній початок навчального року восени, Ляшко зазначив, що, якщо Україна залишатиметься в «зеленому» рівні епідемічної небезпеки, все буде як зараз і освітній процес почнеться без будь-яких додаткових обмежень, з тими карантинними правилами, які є сьогодні.
Коли область буде переходити в «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епіднебезпеки, освітній процес буде тривати в тому випадку і в тих школах та інших навчальних закладах, де працівників освіти буде вакциновано понад 80% від усього штату.
За словами міністра, на сьогодні тільки в декількох регіонах працівників освіти вакциновано понад 50% – це Київ, Київська область і ще кілька регіонів. Ляшко зазначив, що ще є час надолужити темпи вакцинації педагогів, щоб освітній процес не був зупинений під час можливих потенційних карантинних обмежень.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас