0 800 307 555
0 800 307 555

У Держдепі назвали завдання для України щодо «Нафтогазу» та інших реформ


У Держдепі назвали завдання для України щодо «Нафтогазу» та інших реформ

Україна просувається на шляху реформ, але для їх реалізації потрібно зробити ще багато. Зокрема, в корпоративному управлінні компанією «Нафтогаз України».

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив радник Державного департаменту США Дерек Шолле.

За його словами, в українських реформах видно позитивні тренди. Він також зазначив, що держсекретар США Ентоні Блінкен говорив про п’ять ключових кроків, у тому числі про прийняття низки законів і притягнення корумпованих чиновників до відповідальності, тому що Вашингтон хоче бути корисним, наскільки це можливо.

«Таким чином, є безумовно позитивні речі, наприклад, нещодавно прийнята судова реформа, досить конструктивна, на нашу думку. Безсумнівно, ще є що робити, але для того і потрібні партнери — давати один одному найкращі поради і допомагати чим можна», — зазначив Шолле.

Він також назвав можливі наступні KPI для України в плані реформ.

«Я знаю, буквально вчора парламент прийняв низку рішень за законами, які тепер мають бути підписані президентом. А що стосується „Нафтогазу“, то треба знайти шлях, як рухатися далі в плані наглядової ради, яка буде розглядатися як законна і здійснюватиме об’єктивний контроль — це також буде для нас пріоритетом», — додав він і сказав, що чим раніше будуть реалізовані реформи, тим краще.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
В Контексті Finance.ua