0 800 307 555
0 800 307 555

Федоров розповів, скільки українців користуються електронними послугами


Федоров розповів, скільки українців користуються електронними послугами

Станом на червень 2021 року майже 11 млн українців користуються електронними послугами. При цьому 53% населення України — за межами цифрової грамотності.

Про це в ефірі Громадського радіо сказав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

До речі, про фінансові нововведення і важливі новини зі світу грошей ми розповідаємо в нашому телеграм-каналі Finance_ukr. Приєднуйтесь і ви! 🤫

«Тільки додатком „Дія“ користуються майже 6 млн українців. Щодня — 300−400 тисяч осіб. Наприклад, ми запустили реєстрації ФОП онлайн через „Дію“ — сьогодні вже більше 50% ФОП реєструвалися онлайн. А до цього було всього 4%. Споживча культура електронних послуг зростає. За 3 роки ми хочемо пройти шлях, який інші країни проходили 30 років», — пояснює Федоров.

Читайте також: Як у додатку «Дія» перевірити, чи є у вас борги чи штрафи

Міністр запевняє, що у разі виникнення проблем обов’язково слід звертатися до служби підтримки, яка працює 24/7.

«53% українців за межами цифрової грамотності. Ми завжди допомагаємо. У нас є проект «Дія — Цифрова освіта. Відео-пояснення про роботу тих чи інших функцій можна дивитися на нашому YouTube», — говорить Михайло Федоров.

Довідка Finance.ua:

  • Внутрішні українські COVID-сертифікати повинні з’явитися у додатку «Дія» 1 липня.
  • 17 травня на презентації Diia Summit Міністерство цифрової трансформації запустило цифровий підпис «Дія.Підпис» у мобільному додатку для оцифрованих документів та послуг «Дія».
  • Задекларувати доходи, сплатити податки та збори ФОП, переглянути декларації та розрахунки за минулі періоди — все це тепер можна зробити на порталі та в додатку «Дія».

Що таке додаток «Дія» і як ним користуватися 🧐

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua