0 800 307 555
0 800 307 555

Здорова конкуренція: Шкарлет пояснив високі зарплати в «університеті Зеленського»


Здорова конкуренція: Шкарлет пояснив високі зарплати в «університеті Зеленського»

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет здивований, що інформація про високий рівень зарплат в новому президентському університеті викликала негативні емоції. За його словами, Міносвіти працює над створенням гідних умов оплати для всіх педагогів і розвитком здорової конкуренції.

Про це Шкарлет написав у Telegram, передає сайт Сьогодні.

«Коментар про заробітну плату для викладачів Президентського університету спричинив неабияку бурю емоцій. Був дуже здивований читати коментарі на кшталт „а чим інші викладачі з інших ЗВО гірші?“» — зазначив він.

Шкарлет вважає такі коментарі «недоречними маніпуляціями» і підкреслив, що його команда працює над підвищенням рівня зарплат у сфері освіти.

«Ми працюємо над створенням гідних умов оплати праці з метою наближення до світових стандартів, заохочуємо найкращих та найбільш сумлінних, щоб стимулювати розвиток здорової конкуренції, яка й сприяє подальшим успіхам нашої сфери освіти», — написав міністр.

Крім того, за його словами, викладати у новому університеті будуть «не якісь „щойно народжені“ вчені, а наші українські викладачі», які сьогодні працюють у різних університетах країни.

«Вони матимуть нагоду на конкурсній основі стати частиною професійного колективу інноваційного наукового проєкту Президента. І критикувати за наміри гарантувати їм високий рівень оплати праці – це принаймні дивно», — стверджує Шкарлет.

Він додав, що як педагог і колишній ректор пишається українськими викладачами і вченими, їхніми досягненнями, прагненням до розвитку і численними перемогами на міжнародних освітніх заходах їхніх студентів.

«Вважаю, що українські викладачі вже сьогодні успішно конкурують своїми знаннями й своїми педагогічними досягненнями у світі. А тому анонсовані плани про гідну оплату їхньої праці я як Міністр освіти і науки України буду відстоювати й надалі», — підкреслив міністр.

Раніше міністр освіти заявив, що в новому президентському університеті найкращим викладачам будуть платити не менш як 4 тисяч доларів або євро, і це лише початок.

Нагадаємо, наприкінці травня Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення в Києві президентського університету, який випускатим фахівців для гарантування безпеки нашої держави. Відповідний документ він підписав під час форуму «Україна 30».

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн 💸

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua