0 800 307 555
0 800 307 555

Названо причини, чому рекомендується на ніч вимикати інтернет на смартфоні


Названо причини, чому рекомендується на ніч вимикати інтернет на смартфоні

Враховуючи те, що останнім часом все більше українців стали активними користувачами соціальних мереж, месенджерів, та й інтернету в цілому, логічно, що на більшості смартфонів ввімкнений мобільний інтернет або Wi-Fi. Зараз же буде названо причини, чому рекомендується на ніч вимикати інтернет на смартфоні. Причини можуть бути цілком очевидними, але мало хто на них звертає увагу.

Заощадження енергії акумулятора

Якщо ви власник смартфона не перший рік, то могли звернути увагу на те, що під час використання інтернету заряд акумулятора стрімко падає. Причина тут не так в тому, що ви серфите інтернет, як в самому використанні інтернету. Та сама ситуація відбувається (хоч і повільніше) і коли на вашому смартфоні ввімкнений інтернет, але ви ним не користуєтеся. Найбільше це стосується активного 4G, оскільки він ненаситно споживає заряд акумулятора.

Трафік

Ця причина схожа до попередньої. Можливо, у вас траплялася ситуація, коли ви користувалися мобільним інтернетом досить мало, а тарифні ГБ все одно закінчилися. Причиною тут є оновлення додатків і тому подібне. Навіть коли ви не користуєтеся месенджерами, соцмережами або іншими додатками, вони все одно працюють в фоновому режимі і споживають ваші МБ або ГБ для оновлень, передачі даних на сервери тощо. Вимикаючи інтернет (мобільний) на смартфоні, ви істотно заощаджуєте свої тарифні ГБ і дозволяєте оновлення тільки через Wi-Fi.

Безпека вашого смартфона

Напевно, це найважливіша причина, оскільки при ввімкненому смартфоні зловмисники, за допомогою шкідливого програмного забезпечення, можуть отримувати доступ до вашого смартфона, заражати смартфон вірусами та викрадати ваші персональні дані. Хакерам найкраще здійснювати це все тоді, коли ви не використовуєте свій смартфон, але інтернет на ньому ввімкнений.

Як бачите, всі ці правила цілком очевидні та відомі всім, але дотримуватися їх ніхто не планує, а це може негативно відобразитися на вашій безпеці та безпеці вашого смартфона.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua