0 800 307 555
0 800 307 555

Суд визнав за державою право власності на танкер Delfi


Суд визнав за державою право власності на танкер Delfi

Господарський суд Одеської області визнав за державою право власності на танкер-бункерувальник Delfi, який в 2019 році зазнав аварії біля узбережжя Одеси, задовольнивши позов Кабміну до компанії Mister Drake PC. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу суду.

«Дослідивши матеріали справи і заслухавши пояснення сторін, суд повністю задовольнив позовні вимоги і визнав за державою Україна право власності на танкер-бункерувальник «Delfi», — повідомили в суді.

Суддя Петренко розглядала цю справу — № 916/3815/20 за позовом держави Україна в особі Кабінету Міністрів України до компанії Mister Drake PC про визнання права власності на танкер-бункерувальник Delfi. Повний текст судового рішення буде складено 24 травня 2021 року.

Ситуація з танкером

Танкер Delfi зазнав аварії біля берегів Одеси в 2019 році. До серпня ні місцева влада, ні судновласник так і не змогли його підняти. Наприкінці липня 2020 року Президент доручив підняти Delfi міністру інфраструктури Владиславу Криклію. Одночасно допомогу державі запропонували дві компанії, які 26 серпня підняли танкер, а 10 вересня вже змогли почати його буксирування в порт «Чорноморськ». 10 вересня 2020 року буксири завершили транспортування танкера Delfi з міського пляжу Одеси в порт Чорноморська. Процес транспортування зайняв понад 8 годин.

Юристи відзначали після цього, що було б справедливо стягнути з судновласника Delfi витрати і збитки, пов’язані з підняттям танкера.

Згодом Господарський суд Одеської області зобов’язав компанію-власника танкера Delfi виплатити Адміністрації морських портів України понад 2,7 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua