0 800 307 555
0 800 307 555

Україна і Франція підпишуть чотири стратегічні угоди на 1,3 млрд євро


Україна і Франція підпишуть чотири стратегічні угоди на 1,3 млрд євро

Під час візиту міністра економіки, фінансів і відновлення Франції Брюно Ле Мера до Києва в четвер будуть підписані чотири стратегічні міжурядові угоди на загальну суму 1,3 млрд євро.

Про це Ле Мер сказав в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Дійсно, під час мого візиту Франція підпише з Україною чотири стратегічні міжурядові угоди на загальну суму 1,3 млрд євро. Це дуже значно. І хочу підкреслити один ключовий момент: ці проєкти сприятимуть поліпшенню умов життя українців. Йдеться про питну воду, мобільність, безпеку та цивільний захист», — сказав Ле Мер.

Він підкреслив, що щасливий приїхати до Києва, зустрітися з українською владою і мати можливість зміцнити економічні зв’язки між двома країнами.

Ле Мер також повідомив, що в 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією і Україною досяг 1,6 млрд євро.

«Наші економічні відносини дуже динамічні, і ми на правильному шляху. Я хочу назвати вам одну єдину цифру: в 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією і Україною досяг 1,6 млрд євро — дуже важлива сума, яка залишається стійкою, незважаючи на кризу COVID-19. Тепер ми хочемо зміцнити і прискорити економічне співробітництво між нашими двома країнами. Це мета мого візиту до Києва», — зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua