0 800 307 555
0 800 307 555

Нафта дорожчає через падіння запасів у США і «ковідні» прогнози ОПЕК


Нафта дорожчає через падіння запасів у США і «ковідні» прогнози ОПЕК

Ціни на нафту зросли в середу, 12 травня, на даних Американського інституту нафти (API) про скорочення запасів у США і оптимістичних прогнозах ОПЕК щодо попиту.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість липневих ф’ючерсів на нафту Brent на Лондонській біржі ICE Futures становить $68,63 за барель, що на $0,08 (0,12%) вище від ціни на закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на червень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX збільшилася на $0,13 (0,20%) – до $65,41 за барель. Попередні торги за еталонами завершилися на рівні $68,55 і $65,28 відповідно.

Дані Американського інституту нафти (API) показали, що запаси сирої нафти в США впали на 2,5 млн бар. за підсумками тижня, що завершився 7 травня. Падіння виявилося трохи нижчим від очікуваних 2,8 млн бар.

Ціни на нафту також були підтримані останнім прогнозом Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК), в якому очікується стійке відновлення світового попиту на нафту в 2021 р. Аналітики картелю також прогнозують, що зростання попиту в Китаї і США переважить вплив на галузь коронавірусної кризи в Індії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua