Програма незалежного ремонту Apple запускається по всьому світу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Програма незалежного ремонту Apple запускається по всьому світу

Фондовий ринок
543
Коли Apple оголосила про свою програму незалежних послуг з ремонту в США в 2019 році. Компанія заявила, що у неї є плани щодо розширення діяльності в інших країнах. Сьогодні гігант з Купертіно оголосив, що кількість сертифікаційних програм буде рости.
Програма Apple Independent Repair Provider незабаром стане доступною більш ніж в 200 країнах. Наразі існує понад 1500 пунктів незалежних постачальників послуг з ремонту, які обслуговують клієнтів у США, Канаді та Європі. Цього тижня до списку країн зможуть приєднатися постачальники з Австралії, Японії, Кореї і Китаю.
Згідно з програмою, Apple надає «постачальникам послуг ремонту всіх розмірів доступ до справжніх запчастин Apple, інструментів, інструкцій з ремонту та діагностики, щоб забезпечити безпеку і надійний ремонт продуктів Apple».
Участь в програмі безкоштовна, але вимагає, щоб магазини гарантували, що сертифікований Apple технік виконає будь-який ремонт. Для магазинів, що беруть участь в програмі, потрібно здати сертифікаційний іспит. Він є безкоштовним і його можна пройти онлайн.
Покупці можуть перевірити, чи бере участь магазин в програмі, відвідавши список Apple тут.
За матеріалами:
ITsider.
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас