В Україні будуть оприлюднювати результати перевірок якості пального — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

В Україні будуть оприлюднювати результати перевірок якості пального

Енергетика
414
В Україні будуть оприлюднювати результати перевірок якості пального. Всі підрозділи Держекоінспекції (ДЕІ) в тестовому режимі працюють із системою оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик.
Про це повідомляє пресслужба ДЕІ.
«Всі органи ринкового нагляду використовують систему оперативного взаємного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик, де споживачі можуть дізнаватись про небезпечність продукції, виявлену контролюючими органами», — зазначив голова ДЕІ Андрій Мальований.
Зараз усі територіальні та міжрегіональні підрозділи інспекції працюють із системою у тестовому режимі без оприлюднення результатів перевірок.
«Найближчим часом Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства забезпечить ліцензію на користування цим програмним продуктом для працівників ДЕІ за допомогою персонального ЕЦП. Після цього відповідна інформація про порушення на АЗС та АЗГС буде доступна для громадян», — сказав голова ДЕІ.
Українці зможуть ознайомитись із результатами, перейшовши за посиланням.
«Зараз Держекоінспекція за дорученням прем’єр-міністра посилює контроль за якістю пального на АЗС. Проводяться позапланові перевірки, під час яких здійснюється контроль відповідності паспортів якості пального вимогам технічного регламенту», — підсумував Мальований.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас